photo-1496297143134-bee209a0c3ab

Our Approach

Firma w obecnym kształcie powstała w 1998 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne założone przez małżeństwo Judit i Sławomira Szymczak . Lecz korzenie jej sięgają głębiej. Przedtem Sławomir w ramach własnej działalności gospodarczej prowadził obozy i wczasy na zlecenie innych kontrahentów. Jeszcze wcześniej mieszkając w Polsce w latach osiemdziesiątych prowadził obozy młodzieżowe latem nad morzem  i nad jeziorami a zimą w górach szczególnie w Szklarskiej Porębie. Tak więc obecny nasz prezes a ich syn Vince praktykował turystykę od dzieciństwa. Wnosząc powiew młodości, poparty gruntownym wykształceniem.

Specjalizujemy się w zaspokajaniu potrzeb związanych z podróżami i programem dla szkół, firm, biur grup zorganizowanych za granicą i w kraju. Organizujemy wycieczki turystyczne, naukowe, tematyczne (sportowe, artystyczne, językowe, integracyjne, motywacyjne i konferencje ). Nasz program podróży staramy się dostosować do wymagań klienta,  aby nie był zbyt skoncentrowany lub nie doceniał ważnych atrakcji dla podróżnych. 

Od samego początku organizujemy wycieczki do praktycznie każdego kraju w Europie, przyjmujemy grupy z Europy, Ameryki i Azji dzięki czemu nie tylko znamy lokalne atrakcje i programy, ale wszędzie mamy sieć partnerów.

Our Story

Nasze Metody

Współpracujemy z firmami hotelarskimi, gastronomicznymi, transportowymi, kulturalnymi, przemysłowymi, naukowymi i programowymi, aby zaspokoić Wasze potrzeby. Z większością naszych partnerów pracujemy przez długi czas, ku zadowoleniu naszych klientów - nie tylko po to, aby uzyskać dobre ceny, ale także aby zapewnić naszym grupom szczególne traktowanie i znaleźć czas, kiedy kiedy dla innych już nie ma. W naszych programach staramy się być atrakcyjni, interesujący i wyjątkowi, wprowadzać lokalne tradycje, zwyczaje i dania, oczywiście zgodnie z życzeniami i potrzebami uczestników. Na życzenie tworzymy unikalny pakiet zgodny z  Twoimi wnioskami, wraz z planem programu i cenami aby znaleźć najlepsze możliwości w najlepszych cenach.

Nasi Klienci

Wśród naszych klientów posiadamy biur, urzędów, instytucji, instytucji edukacyjnych, szkół, firm, stowarzyszeń które zadowolone ze współpracy z nami stabilnie powracają. Mamy nadzieję, że wkrótce i Was powitamy w gronie stałych klientów!

Następny krok

Wyślij zapytanie, po podaniu zapotrzebowania wyślemy Ci bezpłatnie przygotowaną dla Twych potrzeb ofertę.