Wycieczki na Węgry

Węgry zajmują szczególne miejsce w sercach Polaków. Sympatia ta opiera się na głębokim przekonaniu o podobieństwie charakterów narodowych polskiego i węgierskiego. Aby przekonać się o prawdziwości tej dość powszechnej opini należy przyjechać do Nas. Niestety po zakończeniu pierwszej wojny światowej Króleswto Węgier straciło prawie dwie trzecie terytorium dumnego państwa Korony św. Stefana. Bardzo możliwe iż pomijając implikacje historyczne i tysiącletnią przyjaźń obecnie ta tęsknota za mininą wielkością jest najmocniejszym łącznikem cementującym przyjaźń pomiędzy naszymi narodami.

Węgry z SZYM-INFO

To właśnie my pomożemy Wam w utrwalaniu tej tradycyjnej przyjaźni. Nasze biuro na terenie całego kraju zapewnia kompleksową obsługe touristyczną. Wieloletnia współpraca z hotelami pozwala uzyskiwać nam minimalne ceny oraz dopilonwać jakość usług. Miejscowe hotele  i restauracje wiedzą jak należy traktować  znanego i szanowanego w kraju partnera. Dlatego częstokroć uzyzkujemy dla naszych grup lepsze warunki i większy szacunek.

Współpracujemy z około 40-oma lokalnymi przewodnikami z językem polskim - a dobrze wiedzieć iż nawet uprawnienia pilota międzynarodowego wydane przez polską administracje nie upoważnia do oprowadzania wycieczek na Węgrzech. Dysponujemy równierz przewodnikami w innych językach, przyjmowaliśmy grupy z wielu krajów Europy, obu Ameryk jak i Azji dostarczając przewodników w zlecanym języku. Każda grupa ma inne zapotrzebowania i zainteresowania dlatego nasze oferty przykładowe umnieszczone w kolejnych linkach są dość szerokie. Przy układaniu konkretnego programu  bardzo ważne jest uwzględnienie podstawowej prawdy uczestnicy wycieczki płacą nie zato aby po powrocie brać wolne i odpocząć po wyjeździe. Program musi być interesujący, pozwalający coś poznać, zainteresować uczestnika aby chciał jeszcze wrócić ale najważniejsze nie przemęczyć , wykończyć i spowodować iż po wyjeździe nic nie pamięta. Węgry to nie tylko kraj wina i papryki, postarajmy się pokazać jego wkład w historie i kulture Europy.

Na wstępie przygotowaliśmy kilka propozycji programowych dla biur planujących wycieczki na Węgry. Dla ich udostępnienia podaj adres mailowy - dzięki temu uzyskasz uzyskasz dostęp nie tylko do aktualnej propozycji ale i do następnych ofert, artikuł i informacji w formie mailowej.

Ajánlatkészítés

Wiesz już czego chcesz?

Wyślij zapytanie, po podaniu zapotrzebowania wyślemy Ci bezpłatnie przygotowaną dla Twych potrzeb ofertę.